Публікації

Показано дописи з січень, 2022

Гімназійна "Скринька довіри" 2022

Зображення
  СКРИНЬКА ДОВІРИ - якщо у тебе складна ситуація... - ти хочеш покращити стосунки з друзями, батьками, однокласниками... - ти не знаходиш спільної мови з кимось... - виникла конфліктна ситуація... - тобі здається, що тебе не розуміють... - і ти вважаєш, що всі проти тебе... НІ!  ЦЕ НЕ ТАК! Тобі допоможе "Скринька довіри" гімназійного психолога  Адже скринька довіри – це місце, де ти можеш розмістити запитання, які турбують тебе, побажання та пропозиції. Шановні учні! Якщо у вас виникли якісь питання чи вам просто важко на душі  - ви можете поділитися усім наболілим чи запитати поради за цією адресою: psychologistgimnasia@gmail.com Пишіть! Не будьте байдужими! Велике прохання –  слідкуйте за КОРЕКТНІСТЮ  ваших  повідомлень!

Навчання вдома: практичні поради для батьків

  Навчання вдома: практичні поради для батьків «Навіщо ходити до школи?», «Не хочу я вчитися!», «І хто вигадав цю школу?»... Як часто вам доводиться чути подібні фрази від своєї дитини? З початком нового навчального семестру знову стає актуальною проблема відсутності в дитини мотивації до навчання. І, якщо раніше це стосувалося здебільшого підлітків (у зв’язку з перехідним періодом), то зараз навіть малюки в початковій школі не мають бажання ходити до школи. Тому ми вирішили з’ясувати, що може стати причиною втрати інтересу школяра до отримання знань і як батьки можуть допомогти дитині сформувати навчальну мотивацію. Вирішення проблеми починається зі з’ясування причин, адже поведінка дитини завжди має під собою якісь підстави. Дитячий   психолог Світлана Ройз   пояснює: «Вчитися і пізнавати нове — це природна потреба дитини. І вона втрачає доступ до неї, коли щось в її житті відбувається не так» (наприклад, у зв ’ язку з переходом школи на дистанційне навчання т...

Засідання педагогічної ради та МО класних керівників(12.01.2022)

Зображення
  Конструктивне спілкування вчителя та учня як один із шляхів удосконалення безпечного освітнього середовища в гімназії (профілактична інформація для вчителів)  (І.І.Гарвасюк, Т.С.Середюк)